کارگاه زیبایی

3 نوع هیرتامین در بازار موجود است!

مکمل لاغری بلوتامین BLOATAMIN هیرتامین بسته 30 عددی

۸۲۹.۰۰۰ تومان

تقویت مو هیرتامین HAIRTAMIN پکیج 3 عددی

۲.۴۶۰.۰۰۰ تومان

تقویت مو هیرتامین HAIRTAMIN بسته 30 عددی

۸۳۰.۰۰۰ تومان

در حال حاضر 3 نوع هیرتامین در بازار ایران موجود است. پیشنهاد میکنم قبل از خرید هیرتامین حتما این مقاله را بخوانید.

این مقاله درمورد یک مدل از هیرتامین است. هیرتامین ادونس فرمول HAIRTAMIN ADVANCED FORMULA یا همان مکمل رشد مو از برند هیرتامین که اتفاقا پرفروشترین مکمل از برند هیرتامین است. این هیرتامین به شکل کپسول است و در قوطی های قرمز رنگ موجود است. مبدا اصلی برند هیرتامین امریکا است. به طور کلی هرتامین های موجود در بازار ایران سه دسته اند. 1. هیرتامین امریکایی (اصلی) 2. هیرتامین ایرانی (فارسی نویس) و 3. هیرتامین تقلبی

هیرتامین امریکایی یا اصلی

جلوی قوطی این هیرتامین مثل سایر قوطی ها است. قوطی همه هیرتامین ها حتی فیک ها همین شکلی طراحی شده. یک ستاره بزرگ و عنوان HAIRtamin و زیرش ادونس فرمول نوشته شده.

پشت قوطی هیرتامین اصلی یک جدول از مواد توی کپسول هست و یک طرف هم متن انگلیسی دیده میشه و پایین هم پرچم امریکا و بارکد محصول هستش.

هیرتامین ایرانی (فارسی نویس)

جلوی هیرتامین ایرانی شبیه به هیرتامین اصلی است با این تفاوت که در عنوان های پایین قوطی که به رنگ سفید نوشته شده تغییراتی مشاهده میشود و دو ستاره کوچک در دوطرف نوشته ها قرار دارد. این قوطی از قوطی اصلی کمی بزرگ تر است و در صفحه اینستاگرام تولید کننده اصلی این محصول، پیج خانم میلانی، محصول ایرانی به عنوان محصول فیک معرفی شده است.

هیرتامین ایرانی

خانم میلانی تولید کننده و صاحب امتیاز برند هیرتامین که یک ایرانی الاصل است، چندی پیش در صفحه ایسنتاگرام خود با انتشار عکسی از محصول اصلی و فیک هیرتامین هشدار داد.

هیرتامین تقلبی خارجی

نوع سوم هیرتامین های موجود در بازار ایران هیرتامین تقلبی است که دقیقا در سایز و ظاهر مشابه هیرتامین اصلی امریکایی است. این هیرتامین از برچسب پشت براق استفاده کرده است و همچنین ارتفاع درب قوطی کمی بیشتر از قوطی اصلی است. تشخیص این هیرتامین تقلبی از نمونه اصلی بسیار سخت است.

هیرتامین تقلبی و فیک

هیرتامین ایرانی یا خارجی؟

کپسول هیرتامین ادونسد فرمولا Hairtamin Advanced Formula همانطور که از نامش پیداست یک مکمل معروف برای جلوگیری از ریزش موست. هیرتامین مکملی است حاوی ترکیبات طبیعی به همراه ویتامین ها و  مواد معدنی برای کمک به حفظ سلامت موها و همچنین هیرتامین به افزایش استحکام و رشد موها نیز کمک می کند.

چه به دلیل سن، تغییرات هورمونی، رژیم غذایی، استرس یا عوامل محیطی باشد، موها ممکن است آسیب ببینند و نازک و ریزش بیش از حد را تجربه کنند. در بسیاری از مواقع، ما می بینیم که علت اصلی نازک شدن مو و ریزش مو، رژیم غذایی فاقد مواد مغذی ضروری است. هیر تامین می تواند این موارد را برطرف کند.

اینکه هیرتامین ایرانی عملکردی مشابه هیرتامین خارجی دارد یا خیر را ما نمیدانیم. تنها چیزی که مشخص است، هیرتامین خارجی و اصلی هرگز با هیرتامین ایرانی یکی نیست. هیرتامین ایرانی مشخص نیست توسط کدام شرکت با کدام مجوز تولید شده است؟! در حالی که تولید کننده اصلی این محصول یعنی خانم میلانی به صراحت اعلام کرده است که هیرتامین ایرانی تقلبی است و هیرتامین هیچ نماینده ای در ایران ندارد.

هم اکنون محصول هیرتامین اصلی را در مدوکالا میتوانید خریداری کنید.

مکمل لاغری بلوتامین BLOATAMIN هیرتامین بسته 30 عددی

۸۲۹.۰۰۰ تومان

کوکونات کلاژن مای ویتامینز 180 عددی

۱.۲۹۰.۰۰۰ تومان

مکمل تقویت مو فیتو فانر (دو بسته)

۲.۶۳۰.۰۰۰ تومان

مکمل تقویت مو فیتو فانر 120 عددی

۱.۳۲۰.۰۰۰ تومان

تقویت مو هیرتامین HAIRTAMIN پکیج 3 عددی

۲.۴۶۰.۰۰۰ تومان

تقویت مو هیرتامین HAIRTAMIN بسته 30 عددی

۸۳۰.۰۰۰ تومان

یک فکر در مورد “3 نوع هیرتامین در بازار موجود است!

  1. سارا گفت:

    مطلب بسیار خوبی بود. البته من قبلا از سایت شما هیرتامین اصلی خریدم. ممنون

  2. ساره گفت:

    خیلی ممنونم ک توضیح دادین من اصلا نمیدونستم. چجوری باید تشخیص بدم، من اصلیشو خریدم. پس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *