قوانین و مقررات سایت

مدوکالا یک فروشگاه اینترنتی می باشد که کاربران و مشتریان می توانند در سایت و اپلیکشین مدوکالا اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی مدوکالا به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می باشد و رعایت آن از سوی هر دو طرف معامله الزامی می باشد.

قوانین عمومی

کلیه قوانین، فرایند ها و رویه های مدوکالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و عضویت در سایت یا اپلیکیشن مدوکالا از سوی کاربر یا مشتری به منزله آگاهی و پذیرش قوانین مدوکالا می باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین مذکور می باشد.
چنانچه قوانین، رویه ها و خدمات مدوکالا تغییر نماید در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی که کاربر یا مشتری از خدمات مدوکالا استفاده می نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می نماید.

کاربر

کاربر به شخصی اطلاق می شود که در سایت یا اپلیکیشن مدوکالا ثبت نام نماید و مشتری به کاربری اطلاق می شود که اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مدوکالا می نماید.
ثبت اطلاعات در حساب کاربری توسط کاربر به منزله تایید صحت اطلاعات از سوی کاربر می باشد.

شرایط ثبت سفارش

در مدوکالا تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات کالا دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا بر عهده کاربر می باشد و مدوکالا هیچ مسئولیتی در انتخاب کالا نخواهد داشت.

پرداخت وجه سفارش از ۳ طریق امکان پذیر می باشد:
۱. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت و اپلیکیشن مدوکالا
۲. کارت به کارت کردن وجه سفارش به کارت اعلام شده از سوی مدوکالا
۳. پرداخت در محل وجه سفارش، این روش تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد.
– در صورت داشتن کد تخفیف، در نظر داشته باشید که کد تخفیف مورد نظر فقط روی محصولات بدون تخفیف اعمال می‌شود.
– کد اعتباری که در هرکدام از کمپین ها برنده می‌شوید را فقط می‌توانید در اکانت شخصی خود وارد کنید و در صورت استفاده از اعتبارهای دیگران که متعلق به شما نباشد سفارش شما لغو شده و اعتبار مذکور از حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
– توجه داشته باشید تمام کد های تخفیف و اعتباری محدودیت زمانی استفاده خواهند داشت و پس انقضای آن امکان استفاده از آن به هیچوجه وجود نخواهد داشت و امکان جایگزینی آن نیز وجود ندارد.

شرایط ارسال

مدوکالا متعهد است تمام سفارش‌های ثبت شده را برابر با قوانین فروش گروهی بعد از اتمام زمان فروش کالا به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند مدوکالا از راه‌های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمیل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی  ارسال  را با کاربر هماهنگ کند.
در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش پس از ۳ روز کاری لغو می شود و مبلغ پرداختی توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان اضافه می شود.

در صورتی که موجودی کالای مورد سفارش مشتری در انبار مدوکالا ناموجود شده باشد، یا به تعداد خریداری شده توسط مشتری موجود نباشد، پشتیباتی با اطلاع این موضوع به مشتری، پیشنهادات محصولات جایگزین را به مشتری اعلام می‌‌کند که در صورت تمایل مشتری جایگزینی با قیمت توافقی انجام می‌شود. در صورت عدم تمایل مشتری برای جایگزینی، مبلغ خرید مشتری بدون کسر، در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

از آنجا که بازه های ارسال کالا برای مدوکالا طبق زمان بندی های خاصی تعریف می‌شود لازم است در زمان ثبت سفارش بر اساس مفاهیم زیر عمل گردد. درخواست های خارج از این بازه زمانی به هیچ وجه مورد وثوق مدوکالا نیست.
فروشگاه اینترنتی مدوکالا این اجازه را دارد تا بازه های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات تغییر دهد. و از طریق تماس تلفنی یا پیامک موضوع را به مشتری اعلام نماید.
برای سفارشات شهرستان زمان تحویل کالا به شرکت پست در هنگام ثبت سفارش مشخص می شود و کاربر برای پیگیری وضعیت سفارش خود باید به استفاده از کد رهگیری مرسوله پستی به سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مراجعه نماید.
باید توجه داشته باشید که مسئولیت ثبت آدرس گیرنده بر عهده مشتری می باشد سفارش ها به آدرس ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد، از این رو باید در ثبت آدرس و کدپستی در فرآیند ثبت سفارش دقت کافی داشته باشید. در صورت بروز اشتباه از سوی مشتری در ثبت آدرس گیرنده هزینه ارسال مجدد به آدرس صحیح بر عهده مشتری می باشد.

روز کاری

روزهای کاری مدوکالا شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ و پنجشنبه ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد.منظور از روزکاری روزهای کاری غیر تعطیل مطرح در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران است و هر گونه تغییرات به وجود آمده در این روزها باید از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع عموم رسیده باشد. منظور از زمان ارسال تاریخ و بازه ساعتی است که در ثبت نهایی سفارش و در فاکتور دیجیتال شما ثبت می‌گردد.

شرایط تحویل و ارائه کالا

چک کردن مرسول

مشتری موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور پیک سطح شهر و مامور پست اقلام سفارش را با فاکتور سفارش چک نماید و از صحیح و سالم بودن کالا مطمئن شود و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است امضاء و تائید شما به مامور پست یا پیک سطح شهر به منزله دریافت سفارش کالاهای سفارش به صورت کامل و سالم تلقی می‌گردد و پس از آن فروشگاه اینترنتی مدوکالا هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می نماید.
ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

قوانین و محدودیت‌های  بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول  به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

شرایط بازگشت کالا

قوانین عودت کالا

ضمانت بازگشت کالا در صورت اشتباه در ارسال و یا نزدیک بودن تاریخ انقضا(کمتر از ۲ ماه) در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی بازگشت کالا

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک مدوکالا یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خود داری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک مدوکالا محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خود داری نمایند.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان بازگشت کالا می شود. لذا قبل از باز کردن  و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو سفارش می شود توجه فرمایید.

امکان بازگشت کالا برای کالا های آرایشی و بهداشتی که پلمپ نیستند به دلیل رعایت موارد بهداشتی امکان پذیر نمی باشد.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی مدوکالا و بررسی ایشان بر عهده مشتری می باشد

درچه حالتی می توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر ۲۴ ساعت (یک روز کاری پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی مدوکالا اطلاع دهند. تیم پشتیبانی مدوکالا پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می دهند.

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مشتری ۴۸ ساعت (دو روزکاری) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام بررسی های اولیه توسط پشتیبانی مدوکالا انجام می گردد و راهنمایی های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می گیرد.

در هنگام خرید مشخصات و عکس محصول را با دقت بررسی کنید، در صورت اشتباه در سفارش محصول، فروشگاه مدوکالا بعد از ارسال هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده مدوکالا می باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به مدوکالا پین باید تصویر برگه پستی یا فاکتور پیک را از طریق واتساپ برای پشتیبانی مدوکالا ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی یا پیک امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

انصراف از خرید

انصراف از خرید فقط تا یک روز پس از خرید و ثبت سفارش در سایت توسط مشتری امکان پذیر می باشد(قبل از ارسال کالا). پس از آن به هیچ وجه امکان انصراف از سفارش و عودت کالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خرید، مشتری باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و انصراف خود را اعلام نماید.

شرایط عودت وجه

۳ تا ۵ روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می گیرد.

در صورتی که موجودی کالای مورد سفارش مشتری در انبار مدوکالا ناموجود شده باشد، یا به تعداد خریداری شده توسط مشتری موجود نباشد، مبلغ خرید مشتری بدون کسر، در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

توجه داشته باشید برای انجام عودت وجه حتما باید شماره کارت خود را در قسمت پروفایل وارد نمایید و شماره کارت باید با نام سفارش دهنده کالا مطابقت داشته باشد.

عودت وجه در صورت کمبود یا عدم موجودی محصول

محصولات موجود در سایت معمولا از انبار مدوکالا تامین شده و یا از همکاران یا شرکت پخش تهیه می شوند. موجودی کالا در انبار مدوکالا مرتبا در حال به روزرسانی است ولی گاهی مواقع به علت فروش عمده، فروش همزمان به دو یا چند مشتری، خرابی ظاهری محصولات و… ممکن است موجودی کمتر از مقدار ثبت شده در سایت باشد.

در صورتی که موجودی کالای مورد سفارش مشتری در انبار مدوکالا ناموجود شده باشد، یا به تعداد خریداری شده توسط مشتری موجود نباشد، پشتیباتی با اطلاع این موضوع به مشتری، پیشنهادات محصولات جایگزین را به مشتری اعلام می‌‌کند که در صورت تمایل مشتری جایگزینی با قیمت توافقی انجام می‌شود. در صورت عدم تمایل مشتری برای جایگزینی، مبلغ خرید مشتری بدون کسر، در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

سعی ما در مجموعه مدوکالا این است که رضایت صددرصدی همه مشتریان را بدست آوریم، در مواقعی که محصول موجود نباشد و وجه عودت داده می شود، یک کد تخفیف برای مشتری درنظر خواهیم گرفت که تا حدودی این کنسلی جبران شود.

راه های ارتباط با پشتیبانی مدوکالا

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۴۰۹۷۵۴

واتساپ پیشتیبانی: ۰۹۳۹۹۰۹۳۹۰۳

ساعت تماس: شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۲۱   (به جز روز های تعطیل)

مشاوره رایگان

وب سایت مدوکالا برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین و تلفنی را فراهم آورده است . باید توجه داشته باشید که پیشنهاد های مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان در شرایط تصمیم شما برای انتخاب تغییر ایجاد نمی کند و انتخاب شما ملاک عمل و پرداخت و تحویل اجناس است.

حفظ حریم خصوصی

هدف مدوکالا حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می باشد و در این راستا می کوشد. به همین منظور مدوکالا برای ارائه خدمات خود (خرید، نظرات، مطالب کاربران و …) نیز به اطلاعاتی از مشتری دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن ها را تکمیل نماید.
این اطلاعات در دیتا بیس مدوکالا ذخیره می شود که موراد امنیتی برای حفاظت از آن توسط مدوکالا صورت می گیرد.
مدوکالا اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران موظف به ارائه ان به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد.
کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می گیرد.
مدوکالا در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، مدوکالا این اجازه را دارد تا با استفاده از طالاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.
اطلاعات مندرج در پروفایل های شخصی مدوکالا که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می‌رسد نزد وبسایت امانت حساب می‌شود و وبسایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند.
وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه های ذی‌صلاح ارائه کند.

Ghost of Tsushima PC

MX Player  ativador office 2021

friday night funkin download tv express apk free fire game download for p ckinemaster download kinemaster kinemaster for pc instaup apk gbwhatsapp apk

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من